fbpx

Čištění fasády

Jakékoliv silně znečištěné fasády odborně zbavíme povlaku ze smogu a prachu, usazenin z komínů, sazí nebo výparů z kuchyně. Zbavíme dům mikroorganismů, zelený povlak z řas a plísní očistíme šetrně bez poškození fasády.

Zvlášť zateplené fasády by se měly čistit jednou za 3 až 8 let. Zateplení totiž snižuje cirkulaci vzduchu a ve vlhku s nedostatkem slunce nestíhají zdi pořádně proschnout, velice často bývá viditelně postižená severní strana domu.

Pokud fasádu nečistíte, vzniklé kolonie mikroorganismů a to fasádu značně znehodnotí.

Kromě pravidelného čištění je možné mytí od prachu po stavebních úpravách, celkové mytí před prodejem nemovitosti, umytí uhelného prachu nebo kuchyňských výparů komínu. Vyčistíme i okolí domu, terasy, altány, příjezdové cesty.

 

I váš dům může vypadat jako nový! Z fasády vašeho domova odstraníme stopy po prachu, smogu, sazích z komínů či výparech z fabrik. Dbáme na to, abychom fasádu nepoškodili, což nám umožňuje výšková technika a odborný personál. Pokud chcete, aby domov vaší rodiny vypadal jako nový, či rodinný dům prodáváte a chcete zvýšit jeho atraktivitu a poptávku po něm, jsme pro vás ti praví!

 

Líbí se vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!!

Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku! 

Čištění omítky
čištění fasády
Vyčištění obkladu Prol